Kurulduğu günden günümüze kadar hızlı gelişimiyle birlikte, yeni hedefler belirleyen, yapısını sürekli geliştiren ve gelişiminin getirdiği kurumsal sorumluluklarını başarıyla yerine getiren Damla İnşaat, inşaat sektöründe; konut, mühendislik, projelendirme ve taahhüt alanlarında faaliyet göstermektedir.

Güncel yapı teknikleri, malzemeleri ve teknolojik çözümleri kullanarak, uzun yılların getirdiği deneyim gücü ile daha kaliteli, daha güvenli, daha hızlı projeler üretmedeki başarılı performansı Damla İnşaat' ı Kahramanmaraş' ın önde gelen firması duruma getirmiştir.

Damla İnşaat, dikkat çekici mimari tasarımları, yüksek teknoloji uygulamaları ve inşaat kalitesi ile öne çıkan genel müteahhitlik, gayrimenkul geliştirme, proje yönetim konusunda uzmanlaşmış yapı firmasıdır. İnşaat uygulamalarını ve inşaat proje yönetimini bütün olarak ele alması ve bu bütünlüğü gerçekleştirmesi başarısının temelidir.

Konusunda uzman, eğitimli ve nitelikli, tasarımcı ve teknik kadrosuyla Damla İnşaat, kendi konut yapılarında teknik danışmanlık hizmetlerinden, projelendirme ve proje fizibilite çalışmalarına, faaliyet alanındaki inşaat işleri ile şantiye yönetimine kadar geniş bir alanda hizmet vermektedir.

İlkeli ve etik değerleri önde tutan çalışma ortamı ve kalitede süreklilik prensipleri ile Damla İnşaat, sektöründeki saygın konumunu geleceğe aktarma kararlılığındadır.